+90 (216) 519 10 20

Quantus Fluorometer

Son derece hassas, uygun fiyatlı, tek tüplü florometre

Quantus ™ Fluorometre, nükleik asitleri ölçerken son derece hassas floresan tespiti sağlamak için tasarlanmış kompakt, çift kanallı bir florometredir. Quantus ™ Fluorometre, nükleik asitleri ölçmek için Promega QuantiFluor® Boya Sistemleri (QuantiFluor® dsDNA, RNA ve ssDNA Sistemleri) için önceden programlanmış ayarlarla optimize edilmiştir ve diğer floresan boyalar için özelleştirilmiş yöntemler ve nicelik ayarları oluşturma esnekliği sunar.

Nicel ölçüm için entegre Quantus ™ Fluorometre

Maxwell® RSC ile nükleik asit saflaştırmayı takiben, Maxwell RSC ile birlikte de verilen Quantus ™ Fluorometreyi kullanarak numunenizi hızlı ve kolay bir şekilde ölçebilirsiniz.

Quantus ™ Fluorometre, kompakt, kullanımı kolay bir cihazda yüksek hassasiyetli floresan algılama sağlayan çift kanallı bir florometredir. Promega QuantiFluor® Boya Sistemleri (QuantiFluor® dsDNA, RNA ve ssDNA Sistemleri) için önceden programlanmış ayarlarla kullanıldığında, Quantus ™ Fluorometre nükleik asitleri hızlı bir şekilde ölçülebilir. Quantus ™ Fluorometre ve QuantiFluor® Boyaların hassasiyeti ve geniş dinamik aralığı, absorbans bazlı yöntemlerinizi tamamlamanıza ve hedef molekülünüzü daha geniş bir konsantrasyon aralığında ölçmenize olanak tanır.

İLETİŞİM

ADRES

İçerenköy Mah. Umut Sok. Quick Tower. No: 10 -12 / 70 Ataşehir / İstanbul / Türkiye

TELEFON / FAKS

+90 (216) 519 10 20 / +90 (216) 519 10 22

E-POSTA

info@sacem.com.tr

WEB ADRESİ