Kampanyalarımız

KAMPANYALARIMIZ

Güncel Kampanyalarımız Hakkında Bilgi Almak için Lütfen Bizi Arayınız.
Merck Millipore Stericup® Filtre Üniteleri Kampanyası

Stericup vakum filtreleme sistemlerinin, 150 ml’den 1000 ml’ye kadar olan filtreleme ünitesi seçenekleri ile ihtiyacınıza göre çeşitli kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Kolay kavranan şişe tasarımı ve kompakt profili, filtrasyon sırasında stabiliteyi arttırır ve laminar flow kabinlerinde kullanılmak için uygundur. Uygun fiyatlı Stericup® seçeneklerimiz için lütfen arayınız.
Muse® Akış Sitometri Cihazı Kiralama Kampanyası

Kompakt, kullanımı kolay, uygun fiyatlı, flow sitometri mantığıyla doğru ve hızlı hücre analizi yapabilen Muse Cell Analyzer cihazımızı denemek isterseniz, aylık 500 € bedel ile 1 yıl boyunca kiralayabilir, bildiğiniz flow sitometri cihazlarından farkını bizzat deneyimleyebilirsiniz.
Muse® Akış Sitometri Cihazı Kiralama Kampanyası 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olup, bu fiyatlandırma taraflar arasında yapılacak 1 (Bir) yıllık kiralama anlaşması için geçerlidir. Yapılan anlaşma sonunda cihaz, normal kullanımdan kaynaklı yıpranma istisna olmak üzere Sacem Hayat Teknolojileri A.Ş’ye teslim alındığı gibi bakımlı, eksiksiz ve tüm fonksiyonları ile çalışır vaziyette geri verilecektir. Kampanyaya dahil ürünün bilgisi için SACEM ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Kampanya SACEM’in stokları ile sınırlı olup, SACEM, göreceği lüzum üzerine önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak kampanya koşullarını değiştirebileceği gibi, süre sonundan önce de herhangi bir ihbar ve ihtara lüzum olmaksızın tek taraflı olarak kampanyayı sonlandırabilir. Bu nedenle SACEM’e herhangi bir hukuki sorumluluk yüklenemez. Bu kampanya, SACEM ile muhtemel kampanya müşterileri arasında 6098 Sayılı Türk Borçlar Kanunu hükümlerinde ifade edildiği şekilde SACEM’den sadır olmuş bir icap hükmünde de sayılamaz. Bu kampanya SACEM’in başkaca kampanya ve promosyonları ile birleştirilemez. Detaylı bilgi için sacem@sacem.com.tr iletişim adresinden irtibata geçmenizi rica ederiz.
Share by: